Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl

Wlot powietrza do kurników i chlewni duży izolowany Fermo-Air XL 3500 m3

269,50 zł
Brutto 2-5 dni robocze

Dużych rozmiarów wlot powietrza do budynków inwentarskich, o wysokiej przepustowości powietrza na poziomie 3500 m3/h.

Ilość

Wloty powietrza FermoAir-XL wykonywane są w najwyższej jakości polietylenu HD z filtrem UV. Klapa wlotu jest wypełniona materiałem izolacyjnym oraz posiada konstrukcję wzmocnioną aluminiowym profilem.

Oferowane wloty powietrza do kurników i chlewni przeznaczone są do montażu w otworze w ścianie o wymiarach 86 x 38,5 cm. Wlot powietrza do obory posiadają w komplecie rolki obrotowe, dzięki czemu można je podłączyć pod serwomotor do automatycznego otwierania wlotów. Za zamykanie klapy wlotu odpowiedzialne są podwójne sprężyny ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości. 

Ułożenie klapy w pozycji zamkniętej można ustawić na dwa sposoby. Pierwszy z nich polega na całkowitym zamknięciu klapy, natomiast drugi zostawia niewielką szparę, która zapewnia minimalny napływ świeżego powietrza. Obie opcje zamykania klapy przedstawia zdjęcie nr 2. Warto także wspomnieć o kształcie klapy - nie jest ona idealnie prosta, lecz wyprofilowana, co ułatwia nakierować świeże powietrze wpadające z zewnątrz. Duże wloty powietrza do obór, chlewni i kurników posiadają 10 otworów montażowych.

wymiary całkowite: 90,5 x 45,5 x 4,5 cm 
wymiary części wlotu wchodzącej w ścianę: 86 x 38,5 x 14 cm

WWP3

Zobacz także