Filtruj według

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl

Inkubatory

Zwiększenie wydajności i przyspieszenie procesów wykluwania zalężonych jaj wymaga dużej wiedzy i narzędzi dobranych optymalnie do rzeczywistych potrzeb hodowcy. Specjalistyczne inkubatory wspomagające procesy lęgowe to funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, umożliwiające kontrolowanie zarodków i optymalizację parametrów do każdego etapu rozwoju.

Dostępne w ofercie inkubatory przeznaczone są do zastosowań hobbystycznych. Aparaty lęgowe przystosowane do hodowli piskląt o niskiej lub średniej intensywności doskonale sprawdzą się w warunkach domowych i przemysłowych, gdzie hodowla ptactwa jest ograniczona ilościowo.

Dzięki rozwiązaniom konstrukcyjnym, dostępne w asortymencie sklepu internetowego aparaty służą do wylęgu kur, kaczek, kuropatw, perliczek, przepiórek, gęsi, indyków, a także bardziej egzotycznych gatunków. Urządzenia te posiadają system regulacji zewnętrznej warunków wewnętrznych, sterowany przy pomocy pilota. Lekka, stabilna i trwała konstrukcja pozwala na większą mobilność narzędzia, a jednocześnie warunkuje oczekiwaną przez hodowców funkcjonalność.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry