Filtruj według

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl

POIDŁA DLA CIELĄT - BUTELKI DO KARMIENIA BYDŁA

Proponujemy solidne i funkcjonalne poidła dla bydła oraz koni. Sprawdzają się one do karmienia zarówno cieląt, jak i dorosłych krów. Tak szerokie zastosowanie jest możliwe dzięki bogatemu wyborowi artykułów o różnych konstrukcjach i sposobach użytkowania - pozwala to na dopasowanie modelu oraz pojemności do konkretnego zwierzęcia.

Więcej niż zwykłe poidło dla cieląt

Jesteśmy przekonani o tym, że poidło dla cieląt musi być przede wszystkim praktyczne. Nasze produkty powstały z troską o wygodę użytkowania. Dlatego w asortymencie poideł dla krów i koni posiadamy między innymi modele automatyczne oraz wiadrowe, a także niezawodne, solidne uchwyty do ich mocowania. Każde poidło dla cieląt może być dodatkowo wyposażone w specjalne butelki oraz smoczki silikonowe. Znajdziesz u nas również produkty niezamarzalne, które mogą być z powodzeniem stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, zachowując przy tym optymalną temperaturę wody - nawet przy bardzo niskiej temperaturze otoczenia.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Prowadząc gospodarstwo rolne, należy zadbać o to, by zwierzęta miały nieograniczony dostęp do świeżej wody. Pomocne w tym okażą się nasze poidła, które przeznaczone są dla takich zwierząt, jak cielęta, krowy i konie. W Shon.pl zadbaliśmy o różnorodność produktów, dzięki czemu możesz wybrać system pojenia najbardziej dostosowany do potrzeb Twojego bydła. Oferujemy m.in. modele pływakowe, miskowe, wiaderkowe, a także mrozoodporne. Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz, pamiętaj o regularnym czyszczeniu oraz o tym, by zamontować go w odpowiednim i łatwo dostępnym miejscu dla zwierząt.

Poidła dla bydła - zapewnij cielętom stały dostęp do wody

Shon.pl to sklep, w którym możesz kupić wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria dla swojego bydła. W tym miejscu proponujemy poidła na wodę. Wykonane są z solidnych materiałów, a do tego łatwo utrzymać je w czystości. Sprawdź naszą ofertę już teraz i zapewnij swoim zwierzętom odpowiednie naczynie do pojenia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.