Filtruj według

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl

Poidła dla owiec i kóz

Życie na gospodarstwie to praca 24/7. Zwierzęta nawet w nocy są doglądane w celu odbioru porodów i szybkiego podania butelką siary nowym członkom stada.

Karmienie w gospodarstwie

Podstawową czynnością, którą każdy hodowca musi zapewnić swoim zwierzętom użytkowym, jest nawadnianie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo poidła dla owiec i kóz w postaci koryt wiaderkowych do podwieszania oraz pojników nosowo-zaciskowych z mosiężnym zaworem. Mają one różne wielkości od 2-14 litrów i doskonale nadają się do monitorowania ilości mleka czy wody w zasobniku. Chów z wykorzystaniem naszych sprzętów to pewność prawidłowego wzrostu i rozwoju kóz oraz owiec.

Duże zbiorniki = oszczędność czasu

Dla osób poszukujących rozwiązań o dużo większej pojemności, zapewniającym zwierzętom ciągły dostęp do karmienia oraz płynów, proponujemy 30-litrowe podajniki ocynkowane. To wyjście pozwala na zapewnienie wody owcom i kozom przez długi czas, bez konieczności ciągłego jej dolewania. Wygoda w użytkowaniu tego sprzętu sprawia, że chętnie wybierają go Klienci, którzy posiadają duże hodowle. Monitorowanie stanu wody jest w tym wypadku mniej czasochłonne niż jej stałe uzupełnianie.

Butelki do pojenia cieląt

A co z sposobami na nawodnienie najmłodszych mieszkańców chowu? Znajdziesz u nas butelki do karmienia cieląt z wymiennymi smoczkami. Posiadamy produkty z podziałką o zróżnicowanej pojemności; od 1-3 litrów. To niezbędny wyrób, przydatny nie tylko podczas wycielenia zwierząt, ale też ich dalszego wzrostu.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry