Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl
Wiadro do pojenia cieląt 8 l do podwieszenia

Wiadro do pojenia cieląt 8 l do podwieszenia

41,50 zł
Brutto 1-3 dni robocze

Wiadro do pojenia cieląt , ze smoczkiem . Oferowane poidło dla cieląt doskonale sprawdza się, gdy krowa nie jest w stanie wykarmić młodych ze względu np. na bóle wymion.

Ilość
Dostępny

Konstrukcja poidła wiadrowego dla cieląt pozwala na bezproblemowe dokarmianie młodych mlekiem. Cielaki w pierwszych dniach mają naturalnie wyrobioną potrzebę ssania, dlatego od zasobnika odchodzi specjalny gumowy smoczek imitujący krowie wymiono. Taka budowa poidła nie tylko ułatwia cielakowi picie mleka i zaspokaja u niego głód, ale także chroni przed ewentualnym wystąpieniem u niego w okresie dorosłym zdajania u innych krów.

Wiadro do pojenia cieląt ma pojemność 8l. Wewnątrz poidła znajduje się wygodna miarka z podziałką co 1l, która pozwala na monitorowanie ilości mleka jaka pozostała w zasobniku. Poidło wiadrowe dla cieląt wykonane zostało z wytrzymałego oraz odpornego tworzywa sztucznego. Zasobnik łatwo jest czyścić za pomocą standardowych środków dezynfekujących. Poidło dla cieląt wyposażone jest w poręczny i ergonomiczny metalowy uchwyt do przenoszenia oraz podwieszania.

Poidło dla cieląt można wyposażyć w specjalną pokrywę osłaniającą wnętrze przed zabrudzeniami, które mogą zapchać smoczek. W ofercie sklepu dostępne są wszystkie części zamienne do poideł dla cieląt.

S0032

Zobacz także