Filtruj według

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl

Promienniki , lampy i płyty grzewcze

Systemy zapewniające optymalne parametry cieplne stanowią ważny aspekt organizacji przestrzeni hodowlanej, w szczególności w przypadku dbałości o gatunki wymagające szczególnych jego wartości. Właściwa ilość ciepła sprzyja rozwojowi zarówno drobiu, cieląt, jak i innych zwierząt, redukuje poziom ich umieralności oraz poprawia warunki środowiskowe, tak istotne w humanitarnej, zgodnej z wymogami prawnymi oraz bezpiecznej i wydajnej hodowli.

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo nowoczesne promienniki, lampy i płyty grzewcze, które emitują promieniowanie podczerwone, przekształcane w odczuwalne przez zwierzęta, przyjemne ciepło. Dbamy o to, by w jak największej ilości rodzimych hodowli wdrażano ekologiczne, zdrowe i bezpieczne rozwiązania, poprawiające dobrostan żyjących w nich zwierząt, niezależnie od gatunku czy późniejszego przeznaczenia.

Nasze promienniki, lampy i płyty grzewcze pozwalają na optymalny wzrost i miarowy rozwój młodych piskląt, budując ich odporność. Stanowią skuteczny, ekonomiczny i niezawodny zamiennik naturalnych form podaży ciepła.

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-21 z 32 pozycji

Aktywne filtry