Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl
Płyta grzewcza dla piskląt Brinsea Eco-Glow 50

Płyta grzewcza dla piskląt Brinsea Eco-Glow 50

516,00 zł
Brutto

Płyta grzewczanagrzewa się do maksymalnej temperatury50 - 60oC

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Płyta grzejna dla piskląt Brinsea Eco-Glow 50pozwala na utrzymanie stałej temperatury. Emituje ciepło całą powierzchnią, zapewniając pisklakom optymalną temperaturę odchowu już w pierwszym dniu po wykluciu. Istnieje również możliwość podłączenia płyty podtermoregulator, przez co możemy regulować pobieraną moc przez urządzenie. Moc urządzenia wynosi60 W, przez co zużycie prądu jest niewielkie.

Oferowanapłyta grzejna Eco-Glowrenomowanejfirmy Brinsea potrafi pomieścić około50 sztuk piskląt kurczaków oraz kaczek. Jest bardzo przydatna szczególnie w pierwszych dniach po wykluciu, gdzie pisklęta są szczególnie narażone.Płyta grzewcza dla piskląt wykonana została z wysokiej jakości specjalnegoantybakteryjnego tworzywa sztucznego, która szczególnie chroni pisklaki. Skuteczność antybakteryjna została potwierdzona z badaniami mikrobiologicznymi przeprowadzonymi zgodnie z normą ASTM 2149.

W zestawie znajdują się cztery nóżki (na każdy narożnik), dzięki którym można regulować wysokość płyty nad ziemią. Maksymalna wysokość, na której może znajdować się płyta to20 cm. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie jednej części wyżej, a drugiej niżej. W ten sposób pod płytę mają możliwość wejść większe, jak i mniejsze pisklęta

Dane techniczne:

  • Zasilanie: 230 V
  • Moc: 60 W
  • Wymiary: 40 x 50 x 20 cm
S0616

Zobacz także