Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl
Inkubator iBator Home 60

Inkubator iBator Home 60

335,40 zł
Brutto 2-5 dni robocze

Bardzo skuteczny inkubator jaj wylęgowych. Dzięki swej budowie pozwala na inkubowanie jaj różnych gatunków ptaków , od kur przez kaczki ,gęsi ,kuropatwy po perliczki. Dedykowany jest dla początkujących hodowców, jednak również wiele korzyści będą z niego miały osoby profesjonalnie zajmujące się hodowlą.

Ilość

W dolnej pokrywie znajdują się przegrody na jajka oraz zbiorniki na wodę. W celu zapewnienia właściwego poziomu wilgotności do zbiorników wlewamy odpowiednią ilość wody. Podczas inkubacji należy obracać jaja (trzy razy dziennie) by na całej ich powierzchni utrzymać taką samą temperaturę i wilgotność. Jaja w inkubatorze iBator Home 60 obracane są ręcznie. Istnieje jednak możliwość dokupienia specjalnej tacy do pół- automatycznego odwracania jaj .Wtedy to, jaja przechyla się za pomocą kluczyka umieszczonego po zewnętrznej stronie obudowy dolnej. Trzy dni przed końcem procesu wylęgu nie należy obracać jaj, gdyż może już wtedy dojść do wyklucia piskląt.

Po włączeniu urządzenia uruchamia się silnik, a po ok. 20 sek. zapala się dioda LED. Jednakże dopiero po 16-24 godz. od uruchomienia inkubatora można umieścić w nim jajka.
Inkubator iBator Home 60 jest prosty w obsłudze, ekonomiczny -pobiera mniej energii elektrycznej niż żarówka 60 W - oraz łatwy do czyszczenia.

Produkt posiada gwarancję na 1 rok.

S0701

Zobacz także