Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl

Winda ręczna samohamowna do 550 kg

258,78 zł
Brutto 1-3 dni robocze

Winda ręczna służąca do regulacji wysokości linii pojenia. Winda  wyposażona jest w automatyczną blokadę hamulca obciążenia w momencie, gdy uchwyt jest uwalniany. 

Ilość
Dostępny

Winda ręczna z blokadą jest w stanie udźwignąć maksymalnie 550 kg. Montaż windy zalecany jest na uchwycie mocującym .

Windę montuje się bezpośrednio do ściany kurnika (korpus posiada już otwory montażowe). Po instalacji użytkowanie windy do regulacji wysokości poideł (obracanie korbą i nawijanie linki na szpulę) jest bardzo proste i nie wymaga dużego wysiłku, gdyż całość opiera się na działaniu mocnego koła zębatego. Winda ręczna do systemu pojenia szczególnie polecana jest do dużych ferm drobiu, gdzie ptaki hodowane są praktycznie od jednodniowego pisklęcia i wymagana jest ciągła regulacja wysokości poideł. 
Winda wykonana została z wysokiej  jakości stopu metali, dzięki czemu charakteryzuje się ona dużą wytrzymałością na uszkodzenia. Dodatkowo cały korpus pokryty jest antykorozyjną powłoką, która chroni również mechanizm przed olejami czy zabrudzeniem. Rączka windy do regulacji wysokości linii pojenia drobiu zakończona jest osłonką z tworzywa sztucznego. 

S1151

Zobacz także