Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl
Siatka polietylenowa na woliery  2,5 x 2,5   1m2

Siatka polietylenowa na woliery 2,5 x 2,5 1m2

6,20 zł
Brutto 1-3 dni robocze

Lekka i jednocześnie wytrzymałasiatka dla ptakówo rozmiarze oczka 2,5 x 2,5 cm, grubość splotu 2 mm.

Ilość
Dostępny

Siatka wykonana jest zwłókien polietylenowych. Polecana jest przede wszystkim do budowy osłon i wolier dla małych ptaków jak gołębie, perliczki, kuropatwy czy inne drobne ptaki.
Z drugiej strony możemy ją również wykorzystać jakoochronę przed wróblami czy szpakami, które bardzo często wyjadają paszę czy karmę przeznaczoną dla drobiu hodowlanego. Oczywiściechroni także przed drapieżnymi ptakamijak jastrzębie czy myszołowy.

Siatka z włókien polietylenowych jest bardzo odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zarówno niskie jak i wysokie temperatury nie powodują żadnych odkształceń i uszkodzeń włókien siatki. Siatkę można bez obaw docinać , każdy splot włókien wykonany jest maszynowo w formie specjalnego węzła .

Siatka o oczkach 2,5 cm ponadto stosowana jest do zabezpieczania sadów i budynków przed dostępem ptaków, szczególnie szpaków i/lub gołębi. Siatka sprawdza się także dozabezpieczenia okien i balkonów przed ptakami czy do zabezpieczenia dla kotów.

Cena dotyczy 1 m 2 , zamówienia zależy składaćz dokładnością do 1 m2. W uwagach prosimy zaznaczyćwymiary siatki . Siatka przygotowywana jest z pasów o szerokości  7 m lub 10 m.

S0312

Zobacz także