Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl
Poidło dla drobiu 3 l zakręcane z uchwytem

Poidło dla drobiu 3 l zakręcane z uchwytem

15,55 zł
Brutto 1-3 dni robocze

Wysokiej jakości poidło odwracalne dla kur niosek, bażantów, przepiórek czy perliczek. . Rynna z wodą ma średnicę 20cm i głębokość 35mm. Dzięki odpowiednio niskiej i płytkiej misie z wodą poidło świetnie nadaje się do pojenia piskląt i małego drobiu jak przepiórki. Nie ma ryzyka, że kurczęta będą wpadać do wody czy się potopią w rynnie.

Ilość
Dostępny

Poidło dla kur jest typu syfonowego - odwracane w celu napełnienia wody. W misie przygotowane zostały uchwyty, dzięki czemu poidło po napełnieniu i postawieniu może być przenoszone bez obawy o wylanie się wody. U góry została przygotowana funkcjonalna rączka, za którą można wygodnie przenosić całe poidełko.

Poidło odwracalne dla przepiórek wykonane zostało z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, odpornych na promieniowanie UV i działanie temperatur w szczególności wpływu niskich temperatur. Dodatkowo aby zabezpieczyć wodę w poidle przed zamarzaniem w okresie zimowym jest ono przystosowane do montażu z bardzo wydajnymi podgrzewaczami podstawkowymi do poideł.

S0005

Zobacz także