Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl

Czujnik pojemnościowy do paszociągu VC12RT23010M NZ/NO z opóźnieniem czasowym

388,50 zł
Brutto 1-3 dni robocze

Najwyższej jakościczujnik pojemnościowyz regulowanymopóźnieniem czasowym, stosowany jest systemach karmienia, gdzie zarządza pracą motoreduktorów. Oferowany sensor zbliżeniowy może pracować zgodnie z logiką działania NO lub NZ. Sensor zbliżeniowy wymaga doprowadzenia zasilania 230V.

Ilość
Dostępny

Uniwersalność czujnika elektronicznego pozwala na kontrolowanie materiałów sypkich (np. pasza), stałych (drewno, plastik), a także cieczy. Jest to bardzo precyzyjne urządzenie - wbudowanypotencjometrpozwala na wyregulowanie strefy działania w zakresie3 - 12 mm. Czujnik jest znacznie mniej wrażliwy na wysoką wilgotność, jest to bardzo ważny parametr, ponieważ ma to wpływ na zwiększenie objętości paszy, co zakłóca pracę czujnika.

O działaniu czujnika informuje dioda umieszczona na obudowie. Przedstawiony model posiadafunkcję opóźnienia czasowego, którą można wyregulować w zakresie od 1 sekCzujnik pojemności paszy w zasobnikachzamknięty jest w szczelnej tulejce o długość 97 mm oraz średnicy 32 mm. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, zanieczyszczenia oraz trudne warunki panujące w budynkach inwentarskich. Potrójna osłona zapewnia najlepszą ochronę nawet w najtrudniejszych warunkach. Nie ma żadnych problemów i blokowania się czujnika przez zanieczyszczenia.

W zależności od ustawionego na czujniku trybowi logiki działania (NO/NZ), sensor może być montowany m. in. wrurze zsypowej, która umiejscowiona jest nadzasobnikiem, a także w samym zasobniku. Może być również instalowany wkarmidle końcowym linii wzdłużnej.

S1160

Zobacz także