Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl

Mata dezynfekcyjna standard 200x120x4cm

297,50 zł
Brutto 1-3 dni robocze

Mata przeznaczona do zabezpieczenia wejść do budynków inwentarskich, sprawdza się także przy dezynfekcji ruchu kołowego. Chroni przed przedostaniem się groźnych chorób na teren  gospodarstwa, np: ASF na  teren chlewni.

Ilość
Dostępny

Umieszczenie maty do dezynfekcji przed wejściem skutecznie zabezpiecza chlewnie, kurniki, obory, czy inne budynki inwentarskie przed wnoszeniem bakterii, wirusów,zarazków przez osoby wchodzące z zewnątrz.

Mata dezynfekcyjna składa się z wkładu chłonnego wykonanego z pianki poliuretanowej oraz wygodnego w użyciu pokrowca. Taka budowa maty nie wymaga stosowania dodatkowych zabezpieczeń w postaci podkładów z folii, śluz, czy basenów. 

Oferowana mata dezynfekcyjna spełnia wymogi rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 r. w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń. Zgodnie z rozporządzeniem konieczne jest: wyłożenie mat dezynfekcyjnych przed wejściami do pomieszczeń, w których są utrzymywane świnie i wyjściami z tych pomieszczeń, przy czym szerokość wyłożonych mat powinna być nie mniejsza niż szerokość danego wejścia lub wyjścia, a długość - nie mniejsza niż 1 m, a także stałe utrzymywanie tych mat w stanie zapewniającym utrzymanie skuteczności działania środka dezynfekcyjnego.

S1408

Zobacz także