Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl
Elektryzator Chapron Master 12 akumulatorowy 1,9 J

Elektryzator Chapron Master 12 akumulatorowy 1,9 J

997,50 zł
Brutto 1-3 dni robocze

Uniwersalny elektryzator akumulatorowo-bateryjny, który może być wykorzystywany do budowy pastucha elektrycznego dla krów, kóz, owiec, a także dla koni. . Zasilane jest z baterii lub akumulatora 6-12 V.

Ilość
Dostępny

Elektryzator posiada szczelną i wytrzymałą obudowę ztworzywa sztucznego ABS. Wnętrze obudowy zostało przystosowane dowłożenia do środkaakumulatora lub baterii (maksymalne wymiary 22 cm x 19 cm x 29 cm). Całość łatwo przenosić dzięki wygodnej rączce. Ciekawym rozwiązaniem zastosowaniesystemu automatycznej kompensacji strat energii, co w praktyce oznacza oszczędność energetyczną -impuls, który nie został stracony na linii ogrodzenia, wraca częściowo do elektryzatora.


Pastuch bateryjnygeneruje wysoki jak na elektryzator akumulatorowy, impuls elektryczny o energii 1,9 J oraz napięcie wyładowania 8200 V. Taka specyfikacja sprawia, że urządzenie dobrze spisuje się podczas budowydługich ogrodzeń elektrycznych. Ważna jest również możliwość regulacji energii impulsu, szczególnie w hodowlach konnych, gdzie innej mocy potrzebujemy by ujarzmić narowistego konia i innej by zdyscyplinować młodego źrebaka.
Warto zaznaczyć, że jego obudowa jest przystosowana do montażu iwspółpracy z panelem słonecznym. Urządzenie odpowiada normom Unii Europejskiej (CE).

Podstawowe parametry:

  • Napięcie zasilania: 6-9-12 V DC
  • Napięcie biegu jałowego: 8200 V
  • Maksymalna energia impulsu: 1900 mJ (możliwość redukcji o połowę mocy)
  • Długość ogrodzenia maksymalna: 15 km
  • W zestawie z elektryzatorem znajdują się: przewody podłączeniowe do akumulatora, zestaw śrub mocujących do panelu słonecznego, bolec uziemiający, przewód z klamerką do podłączenia elektryzatora z ogrodzeniem.
S0410

Zobacz także