Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl
Inkubator  iKar 42/120 AUTO

Inkubator iKar 42/120 AUTO

885,50 zł
Brutto

iKar 42/120 AUTO to inkubator lęgowy, który stanowi doskonałą alternatywę dla hodowcy szukającego aparatu lęgowego do zastosowań domowych i hobbistycznych. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Inkubator posiada wbudowany termistor, który odpowiada za utrzymanie właściwej temperatury podczas całego procesu wylęgu. Stała, zaprogramowana temperatura, z którą działa urządzenie to 38° C. Informacja na temat jej poziomu ukazuje się na wyświetlaczu LED. Za odpowiedni przepływ świeżego powietrza odpowiedzialny jest wydajny wiatrak, wbudowany w pokrywę urządzenia.

Wielkim atutem powyższego modelu jest zastosowanie tacy, która odpowiada za automatyczne obracanie jaj. Hodowca nie musi już tracić cennego czasu i pilnować oraz doglądać inkubatora. Warto dodać, że w zestawie znajdują się wymienne przystawki do tacy, po montażu których możemy włożyć do inkubatora 42 jaja kurze lub nawet 120 jaj przepiórczych. Dzięki automatycznej rotacji jaj, zarodek znajdujący się wewnątrz jajka nie zamiera. Całość zasilana jest niezależnie od inkubatora.

Każdy hodowca, który ceni jakość oraz komfort działania, będzie zadowolony z opisywanego urządzenia. iKar 42/120 AUTO gwarantuje powyższe cechy i co najważniejsze - skuteczność w lęgach.

Dystrybucja ciepła:Wymuszona (wentylator umieszczony pośrodku inkubatora)

Opcje dodatkowe obracania jaj:Taca automatycznie obracająca jaja zasilana jest niezależnie.

Kontrola temperatury:Temperatura stała, zaprogramowana fabrycznie - 38° C

Kontrola wilgotności:Kontrola poprzez dozowanie odpowiedniej ilości wody w kanalikach, w podstawie urządzenia

Dodatkowe wyposażenie:kabel zasilający, instrukcja obsługi w języku polskim z treściwym poradnikiem po tajnikach inkubacji, wymienne tacki do jaj (tacki na 42 jaja kurze lub 120 jaj przepiórczych)

Kolory:przezroczysta pokrywa, żółta podstawa

Materiał:wysokiej jakości tworzywo sztuczne z półtransparentną pokrywą

Rozmiar:[wys. x szer. x dł.] 19,5 x 46 x 46 cm

Opakowanie:karton

S0703

Zobacz także