Filtruj według

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o promocjach i nowościach w naszym sklepie internetowym.

Płatności obsługuje

Płatności w sklepie internetowym shon.pl obsługuje Dotpay.pl

Domki dla cieląt

Od wielu lat zaopatrujemy hodowców zwierząt gospodarskich w akcesoria niezbędne w zapewnianiu wszystkim gatunkom dobrostanu i bezpieczeństwa na każdym etapie życia. Aby sprostać potrzebom naszych klientów inwestujemy czas i wiedzę, w wybór produktów, które spełniają najwyższe normy międzynarodowe.

Wdrażamy nowoczesne technologie, usprawniające prace w gospodarstwie hodowlanym. W ofercie naszego sklepu online znajdziecie Państwo domki dla cieląt z trwałych tworzyw, odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Wygodne w utrzymaniu czystości, zapewniające optymalną wentylację dla młodych zwierząt stanowią bezpieczną przestrzeń dla chowu tlenowego.

Dostępne u nas domki dla cieląt pozwalają na wczesne odseparowanie od siebie młodych przedstawicieli gatunku, dla zapewnienia im bezpieczeństwa rozwoju i zachowania zdrowia. Umiejętne odseparowanie w pierwszych 10 tygodniach życia, gdy zwierzęta są najbardziej podatne na zachorowania zapewnia ochronę przeciwwirusową i przeciwbakteryjną, a także pozwala na indywidualizację opieki, pielęgnacji i poprawę skuteczności monitorowania systemu żywienia.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry